Next day delivery • Arrival times • Fridge freezer trucks • 7 days a week

Collection: Fruit

36 products
  • Red Delicious Apple (1 unit)
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granny Smith Apples (1 unit)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • McIntosh Apples (1 unit)
    Regular price
    $0.56
    Sale price
    $0.56
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Apples (1 unit)
    Regular price
    $1.40
    Sale price
    $1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Royal Gala Apple (1 unit)
    Regular price
    $0.84
    Sale price
    $0.84
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (3 lbs)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries (1 lb pint)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries (6 oz pint)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries (6 oz pint)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries (6 oz pint)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges (1 unit)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange - Large "56" (1 unit)
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cara Cara Orange (1 unit)
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clementines (1 lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pink Grapefruit (1 unit)
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (1 unit)
    Regular price
    $0.84
    Sale price
    $0.84
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes (1 unit)
    Regular price
    $0.68
    Sale price
    $0.68
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi (1 unit)
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plums (1 lb)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears (1 unit)
    Regular price
    $0.94
    Sale price
    $0.94
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches (1 lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricots (1 lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mangos (1 unit)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ataulfo Mango (1 unit)
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Grapes (2 lbs)
    Regular price
    $4.71
    Sale price
    $4.71
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Grapes (2 lbs)
    Regular price
    $6.98
    Sale price
    $6.98
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon (1 unit)
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloup (1 unit)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydew (1 unit)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya (1 unit)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butternut Squash (1 lb)
    Regular price
    $1.73
    Sale price
    $1.73
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Squash (1 lb)
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti Squash (1 lb)
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Canary Melon (1 unit)
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple (1 unit)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gift Card
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out