Become a premium Kaladar member & never pay a delivery fee again. Click here.

Collection: This Weeks Deals

25 products
  • Avocados (1 unit)
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    $0.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potatoes (10 lb bag)
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    $4.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot House Tomatoes (1 lb)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $3.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli (1 unit)
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    $2.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Yeast (1 lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $8.69
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Nut Cheerios Cereal (1.51 kg)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $13.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kellogg's Corn Flakes Cereal (1.22 kg)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Post Shreddies Cereal (1.24 kg)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Post Raisin Bran Cereals (1.42 kg)
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    $9.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Loops Cereal (1.1 Kg)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $13.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Instaferm Instant Yeast (450 g bag)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    $14.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Assorted Seafood (25 pieces)
    Regular price
    $99.99
    Sale price
    $99.99
    Regular price
    $109.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • YOW Popcorn Co. Sea Salt Caramel Chocolate Drizzle
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • YOW Popcorn Co. Sea Salt Caramel Cookies and Cream
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silk Original Soy Milk (2 x 1.89 L)
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $16.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Assorted Meat (10 pieces)
    Regular price
    $79.99
    Sale price
    $79.99
    Regular price
    $89.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • YOW Popcorn Co. Salt and Vinegar
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    $11.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pietros Corner Gluten Free Spinach & Cheese Stuffed Pasta (300 g)
    Regular price
    $11.99
    Sale price
    $11.99
    Regular price
    $14.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lucianos Frozen Mild Sausages (6 pc)
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $21.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lucianos Frozen Hot Sausages (6 pc)
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $21.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Medium Ground Beef (10lbs)
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    $58.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pietros Corner frozen jumbo meat Lasagna (6 to 8 people)
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    $59.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pietros Corner frozen jumbo veggie lasagna (6 to 8 people)
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    $59.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pietros Corner frozen jumbo spinach & cheese manicotti (6 to 8 people)
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    $59.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pietros Corner frozen jumbo meat cannelloni (6 to 8 people)
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    $59.99
    Unit price
    per 
    Sold out