•NEXT DAY DELIVERIES•

Collection: Veggies

71 products
  • Tomatoes (1 lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot House Tomatoes (1 lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roma Tomato (1 lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grape Tomatoes (1 pint)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onions (1 lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions (2 lbs bag)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    $1.69
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Small Boiler Onions (10 lb box)
    Regular price
    $5.75
    Sale price
    $5.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms (8 oz)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Portobello Mushroom (5 lbs)
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms (5 lb box)
    Regular price
    $18.99
    Sale price
    $18.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onions (1 bunch)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Leeks (1 unit)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Pepper (1 lb)
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Pepper (1 lb)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Pepper (1 lb)
    Regular price
    $4.49
    Sale price
    $4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeños (1 lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potatoes (10 lb bag)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $4.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baker Potatoes (1 unit)
    Regular price
    $0.88
    Sale price
    $0.88
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Potato (1 lb)
    Regular price
    $1.53
    Sale price
    $1.53
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yukon Potato (1lb)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Yukon Potatoes (1 lb)
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Potato (1 lb)
    Regular price
    $0.86
    Sale price
    $0.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Grelot Potato (1 lb)
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Grelot Potato (1 lb)
    Regular price
    $1.40
    Sale price
    $1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fingerling Potatoes (2 lbs bag)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Terrific Trio Potatoes, Pre-Washed Thin Skin (680 g)
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Iceberg Lettuce (1 unit)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce (1 unit)
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Leaf Lettuce (1 unit)
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nappa Lettuce (1 lb)
    Regular price
    $2.15
    Sale price
    $2.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Hearts (1 bag)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Spinach (2.5 lbs)
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (1 unit)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsley (1 bunch)
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian Parsley (1 bunch)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Arugula (1.5 lb)
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel / Anise (1 unit)
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Cucumber (1 unit)
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Cabbage (1 unit)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Cabbage (1 unit)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Savoy Cabbage (1 unit)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocados (1 unit)
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (1 unit)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Zucchini (1 lb)
    Regular price
    $1.89
    Sale price
    $1.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Zucchini (1 lb)
    Regular price
    $2.89
    Sale price
    $2.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Beans (1 lb)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snow Peas (1 lb)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts (1 lb)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus (1 lb)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery (1 unit)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery Root (1 unit)
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cauliflower (1 unit)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli (1 unit)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots (2 lbs bag)
    Regular price
    $2.59
    Sale price
    $2.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Carrots (12 oz)
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Parsnips (1 lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butternut Squash (1 lb)
    Regular price
    $1.73
    Sale price
    $1.73
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti Squash (1 lb)
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper Squash (1 lb)
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic (1 lb)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spanish Garlic (1 lb)
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peeled Garlic (5 lbs bag)
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radish (14 oz bag)
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger (1 lb)
    Regular price
    $2.86
    Sale price
    $2.86
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets (1 lb)
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow/Golden Beets (1 lb)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Turnip (1 lb)
    Regular price
    $2.24
    Sale price
    $2.24
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Turnip (1 lb)
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn on the Cob (1 Unit)
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    $1.79
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Tofu (3 x 454 g)
    Regular price
    $8.97
    Sale price
    $8.97
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gift Card
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out